2. dílu 18. ročníku DDcupu - Memoriál L. Hanušové

15.05.2016 09:11

Ve dnech 14.-15.5.2016 jsme se zúčastnili 2. dílu 18. ročníku DDcupu - Memoriál L. Hanušové. 14.5. probíhaly běhy na krátkých tratích - 60, 200 a 400 m. Druhý den se závodilo na tratích 400 a 800 m. I přesto, že děti nedosáhly na stupně vítězů, podaly vzhledem ke svým možnostem maximální výkony, bojovaly ze všech sil. Celkově se umístily na 27 místě. Děti byly spokojené jak po sportovní stránce, tak i s kulturním vyžitím, kdy se aktivně zúčastnily doprovodného programu (přehlídka koní a psovodů v rámci PČR, vystoupení hudebních skupin se závěrečnou ohnivou šou). Během celého capu byla možnost navštívit centrum interaktivních her. Program byl monitorován velkoplošnou obrazovkou umístěnou v samotném centru závodu. Děti se chovaly slušně a odvezly si plno sportovních a kulturních zážitků.